Bezpłatny poradnik

Większa sprzedaż mieszkań deweloperskich

Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż swoich mieszkań deweloperskich, sprawdź nasz bezpłatny poradnik, który pomoże Ci lepiej zrozumieć swoich klientów. Dzięki pytaniom, które w nim znajdziesz, zwiększysz zysk na każdym jednym kliencie. 

Zaprojektowany z myślą o deweloperach i ich handlowcach.

Pobierz poradnik

Pobierz poradnik

Co znajdę w środku poradnika?

Poradnik 7 pytań, które zwiększą sprzedaż Twoich mieszkań deweloperskich to krótka książka elektroniczna, z konkretnymi pytaniami, które pozwolą lepiej zrozumieć swoich klientów, dostosować do nich ofertę, a przede wszystkim zwiększyć sprzedaż. Każde z pytań jest omówione, abyś lepiej zrozumiał jego zastosowanie.

Dla kogo jest ten poradnik?

Jeżeli jako deweloper samodzielnie prowadzisz sprzedaż, to jest on właśnie dla Ciebie. Poradnik pomoże również Twojemu działowi sprzedaży, jeśli takowy posiadasz, a także pośrednikom nieruchomości. Poradnik zwłaszcza sprawdzi się u deweloperów, którzy mają co najmniej 2-3 różne metraże mieszkań.

Do czego służy ten poradnik?

Jest to spis praktycznych pytań, które pozwolą otworzyć się klientowi przed Twoim sprzedawcą. Książka nie zawiera banalnych pytań w stylu "które mieszkanie Państwa interesuje?". Znajdziesz w niej same konkretne pytania, które są ułożone w odpowiedniej kolejności zadawania, aby dobrze poprowadzić proces sprzedaży przy bezpośrednim kontakcie z klientem.

Pobierz poradnik

Pobierz poradnik