Skuteczna kampania Facebook Ads

Stworzymy dla Ciebie strategię marketingową w oparciu o kanały Mety. Pomożemy Ci skutecznie reklamować się m.in. na Facebooku oraz Instagramie. Ustawimy kampanię Facebook Ads zorientowaną na różne cele, dzięki której będziesz widoczny w Internecie.

Przeanalizujemy reklamy i zoptymalizujemy je tak, aby docierały do odpowiednich grup odbiorców. Mówiąc krótko, stworzymy dla Ciebie skuteczną strategię marketingową i poprawimy jakość Twoich reklam na Facebooku, Instagramie czy Messengerze!

Co oferujemy w zakresie usługi Facebook Ads?

Przygotujemy dla Ciebie efektywną strategię marketingową opierającą się o kanały Meta. Social media to w obecnych czasach świetne miejsce na reklamę. Kanały takie jak Facebook czy Instagram docierają do ogromnej liczby osób. Warto to wykorzystać i pokazać swoje produkty dużej grupie odbiorców i potencjalnych klientów.

Kampania na Facebooku to dobry sposób na pozyskanie leadów i zbudowanie relacji. Przeanalizujemy i zoptymalizujemy reklamy oraz stworzymy katalog Twoich produktów, który umożliwi skuteczny remarketing na Facebooku. Zaprogramujemy lejek sprzedażowy i utworzymy grupy odbiorców, które są niezbędne do efektywnego działania kampanii.

Stworzenie strategii marketingowej w oparciu o kanały Meta
Zaprogramowanie lejka sprzedażowego i stworzenie grupy odbiorców
Konfiguracja Facebook Pixel w celu skutecznego remarketingu
Tworzenie menagera sprzedaży
Analiza i optymalizacja reklam
ComputerCreated with Sketch.
Tworzenie kampanii reklamowych ukierunkowanych na różne cele

Bądź widoczny dzięki Facebook Ads

Potrzebujesz skutecznej kampanii reklamowej na kanałach Meta? Chcesz poprawić jakość swoich reklam?

Kliknij poniższy przycisk i napisz do nas!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Odpowiednia analiza reklam pomaga wyciągać wartościowe wnioski i właściwie optymalizować reklamy. Ustawienie kampanii reklamowych na różne cele zwiększy rozpoznawalność i zasięgi twojego biznesu. Pomoże pozyskiwać wartościowe leady i zwiększy konwersję na stronie.

Tworzenie grup odbiorców jest kluczowe dla efektywnego działania kampanii. Na każdym etapie lejka sprzedażowego należy kierować odpowiednich odbiorców, którzy wykonali konkretne działania. Ważnym elementem jest również konfiguracja Facebook Pixel. Odpowiednio ustawiony Pixel wspomaga skuteczną kampanię remarketingową na Facebooku. Osoby, które wykonały konkretne działania na stronie, otrzymają reklamy dopasowane do tych właśnie działań. Dzięki temu zwiększy się prawdopodobieństwo dokonania zakupu przez odbiorców.

Skuteczne i zoptymalizowane reklamy

Większa rozpoznawalność i zasięg firmy

Właściwe dopasowanie grup odbiorców do lejka sprzedażowego

Pozyskiwanie leadów i lepsza konwersja na stronie

Skuteczne działania remarketingowe

Efektywna kampania Facebook Ads

Zobacz, jak wygląda proces tworzenia kampanii Facebook ADS

Dlaczego warto prowadzić dobrą kampanię Facebook Ads? Jest to świetny sposób na docieranie do odbiorców poprzez popularne kanały. Proces współpracy z nami wygląda następująco:

1.-Tworzenie-strategii-marketingowej-razem-z-klientem
3.-Tworzenie-kampanii-reklamowych

Ile kosztuje ustawienie kampanii Facebook Ads?

Nasza praca opiera się na współpracy z przedsiębiorcami na różnym stopniu wielkości firmy. Współpracujemy z freelancerami, jak i firmami zatrudniającymi kilkadziesiąt osób. Podstawowa kampania na Meta Ads zaczyna się od kilkuset złotych budżetu reklamowego miesięcznie. Jeśli chcesz poznać koszty zrealizowania kampanii na Facebooku, skontaktuj się z nami poprzez bezpłatną konsultację. Nasza współpraca zaczyna się od 599zł netto miesięcznie w ramach pakietu lokalsi starter w którym oprócz ustawienia kampanii reklamowej otrzymujesz gotowe grafiki, teksty reklamowe oraz montaż filmów. 

Potrzebujesz pomocy z ustawieniem kampanii Facebook Ads? Skontaktuj się!