Skuteczna reklama firmy dzięki Google Ads

Ustawimy dla Ciebie skuteczne kampanie Google Ads, dzięki którym zdobędziesz więcej leadów. Dobra reklama w wyszukiwarce jest niezbędna, żeby być widocznym dla odbiorców i pozyskiwać klientów.

Sprawimy, że Twoje reklamy będą docierać do właściwej grupy odbiorców poprzez dodanie odpowiednich tagów konwersji oraz remarketingowych. Stworzymy dla Ciebie zoptymalizowane i efektywne kampanie w sieci reklamowej Google.

Co oferujemy w ramach kampanii Google Ads?

Zajmiemy się ustawianiem różnych typów kampanii Google Ads, które pomogą Ci pozyskiwać klientów. Kampania w wyszukiwarce to podstawowy typ reklamy, który wyświetla się użytkownikom poszukującym konkretnych produktów i usług. Kampania na YouTube to reklamy wyświetlające się na początku lub w trakcie video. Ustawimy także kampanię w sieci reklamowej, czyli banery lub reklamy wideo pojawiające się na stronach partnerskich zrzeszonych w sieci AdSense.

W ramach usługi ustawimy również kampanię produktową i Performance Max. Pierwsza z nich przedstawia reklamę produktu, składającą się ze zdjęcia, tytułu, ceny i nazwy sklepu, który go oferuje. Druga z wymienionych kampanii umożliwia reklamodawcom efektywnościowym dostęp do wszystkich zasobów reklamowych Google Ads z poziomu jednej kampanii.

Ustawienie kampanii w wyszukiwarce
youtube [#E16254]Created with Sketch.
Ustawienie kampanii na YouTube
network_3 [#E16254]Created with Sketch.
Ustawienie kampanii w sieci reklamowej
Ustawienie kampanii produktowej
Ustawienie kampanii Performance Max
Ustawienie tagów konwersji i remarketingowych

Efektywne kampanie Google Ads

Potrzebujesz pomocy przy ustawieniu kampanii reklamowej? Chcesz trafiać do właściwej grupy odbiorców?

Kliknij poniższy przycisk i napisz do nas!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Skuteczna reklama w wyszukiwarce to lepsze konwersja i szansa na zdobywanie leadów. Dzięki analizie danych i tagom remarketingowym będziesz skuteczniej odpowiadał na realne potrzeby twoich klientów. To w rezultacie przełoży się na zwiększenie sprzedaży Twoich produktów i usług.

Dobrze prowadzona kampania na YouTube to trafianie do odbiorców reklamami video, które pozwalają na budowanie świadomości marki. Pomoże to zbudować zaufanie w oczach klientów i przełoży się pozytywnie na konwersję na Twojej stronie. Kampanie Google Ads to świetny i skuteczny sposób na docieranie do szerokiego grona odbiorców i szansa na pozyskiwanie wartościowych leadów. Podejmij z nami współpracę i przekonaj się, ile mogą Ci dać efektywne kampanie reklamowe.

chart-line-up
Lepsza konwersja na stronie
Większa sprzedaż produktów i usług
Pozyskiwanie wartościowych leadów
Więcej wyświetleń filmów reklamowych
Odpowiadanie na realne potrzeby klienta
Budowanie świadomości marki i pozytywnego wizerunku

Zobacz, jak wygląda proces tworzenia kampanii Google Ads

Dlaczego warto prowadzić kampanie w Google Ads? Jest to świetny sposób na docieranie do dużego grona odbiorców i pozyskiwanie klientów. To także doskonały sposób na budowanie świadomości marki i pozytywnego wizerunku. Tak wygląda proces współpracy z nami:

1.-Tworzenie-strategii-marketingowej-razem-z-klientem
2.-Tworzenie-lejka-sprzedażowego-opartego-o-sieć-reklamową-Google
3.-Tworzenie-kampanii-reklamowych

Ile kosztuje ustawienie kampanii Google Ads?

Nasza praca opiera się na współpracy z przedsiębiorcami na różnym stopniu wielkości firmy. Współpracujemy z freelancerami, jak i firmami zatrudniającymi kilkadziesiąt osób. Podstawowa kampania na Google Ads zaczyna się od kilkuset złotych budżetu reklamowego miesięcznie. Nasza współpraca zaczyna się od 599zł netto miesięcznie w ramach pakietu lokalsi starter w którym oprócz ustawienia kampanii reklamowej otrzymujesz gotowe grafiki, teksty oraz montaż filmów. 

Potrzebujesz pomocy z ustawieniem kampanii Google Ads? Skontaktuj się!