kampanie tiktok ads

Reklamuj się skutecznie na TikToku

Stworzymy dla Ciebie strategię marketingową na TikToku. Pomożemy Ci skutecznie reklamować się na aplikacji, która zyskuje coraz więcej użytkowników. Ustawimy kampanię TikTok Ads zorientowaną na różne cele, dzięki której dotrzesz do dużego grona odbiorców.

Przeanalizujemy reklamy i zoptymalizujemy je tak, aby docierały do odpowiednich grup odbiorców. Mówiąc krótko, stworzymy dla Ciebie skuteczną strategię marketingową i poprawimy Twoją widoczność w Internecie!

kampanie tiktok ads

Co oferujemy w zakresie usługi TikTok Ads?

Przygotujemy dla Ciebie efektywną strategię marketingową na TikToku. Social media to w obecnych czasach świetne miejsce na reklamę. TikTok to aplikacja, która ciągle zyskuje na popularności i dociera do ogromnej liczby osób. Warto to wykorzystać i pokazać swoje produkty dużej grupie odbiorców i potencjalnych klientów.

Kampania na TikToku to dobry sposób na pozyskanie leadów i zbudowanie relacji. Przeanalizujemy reklamy, wyciągniemy kluczowe wnioski i zoptymalizujemy działanie reklam. Stworzymy katalog Twoich produktów, który umożliwi skuteczny remarketing na TikToku. Aktualnie tworzenie katalogu produktów jest niedostępne dla rynku europejskiego, jednak wszystko może się zmienić z uwagi na częste zmiany, które mają miejsce. Ponadto zaprogramujemy lejek sprzedażowy i utworzymy grupy odbiorców, które są niezbędne do efektywnego działania kampanii na TikToku.

Stworzenie strategii marketingowej na TikToku
Zaprogramowanie lejka sprzedażowego i stworzenie grupy odbiorców
Konfiguracja TikTok Pixel dla skutecznego remarketingu
Tworzenie menagera sprzedaży
Analiza i optymalizacja reklam
Tworzenie kampanii reklamowych ukierunkowanych na różne cele

Twórz efektywną kampanię TikTok Ads razem z nami

Chcesz docierać do potencjalnych klientów na TikToku? Potrzebujesz skutecznej kampanii reklamowej? 

Kliknij niżej i napisz do nas!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Odpowiednia analiza reklam pomaga wyciągać wartościowe wnioski i właściwie optymalizować reklamy. Ustawienie kampanii reklamowych na różne cele zwiększy rozpoznawalność i zasięgi twojego biznesu. Pomoże pozyskiwać wartościowe leady i zwiększy konwersję na stronie.

Tworzenie grup odbiorców jest kluczowe dla efektywnego działania kampanii. Na każdym etapie lejka sprzedażowego należy kierować odpowiednich odbiorców, którzy wykonali konkretne działania. Ważnym elementem jest również konfiguracja TikTok Pixel. Odpowiednio ustawiony Pixel wspomaga skuteczną kampanię remarketingową na TikToku. Osoby, które wykonały konkretne działania na stronie, otrzymają reklamy dopasowane do tych właśnie działań. Dzięki temu zwiększy się prawdopodobieństwo dokonania zakupu przez odbiorców.

Skuteczne i zoptymalizowane reklamy
facial-recognition-solid
Większa rozpoznawalność i zasięg firmy
Właściwe dopasowanie grup odbiorców do lejka sprzedażowego
#E16254
Pozyskiwanie leadów i lepsza konwersja na stronie
Skuteczne działania remarketingowe
Efektywna kampania TikTok Ads

Zobacz, jak wygląda proces tworzenia kampanii TikTok Ads

Tworzenie kampanii TikTok Ads to doskonały sposób na dotarcie do ogromnej liczby odbiorców. Ciekawa kampania przyciągnie klientów i poprawi Twoje wyniki sprzedażowe. Tak wygląda proces współpracy z nami:

Ile kosztuje stworzenie kampanii TikTok Ads?

Nasza praca opiera się na współpracy z przedsiębiorcami na różnym stopniu wielkości firmy. Współpracujemy z freelancerami, jak i firmami zatrudniającymi kilkadziesiąt osób. Podstawowa kampania na TikTok Ads zaczyna się od 80 zł budżetu reklamowego dziennie. Jeśli chcesz poznać koszty zrealizowania kampanii na TikTok Ads, skontaktuj się z nami poprzez bezpłatną konsultację. Nasza współpraca zaczyna się od 599zł netto miesięcznie w ramach pakietu lokalsi starter w którym oprócz ustawienia kampanii reklamowej otrzymujesz gotowe grafiki, teksty reklamowe oraz montaż filmów. 

Potrzebujesz pomocy z ustawieniem kampanii TikTok Ads? Skontaktuj się!