Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz

Bezpłatna konsultacja

Porozmawiajmy o Twoim marketingu

Chcesz, aby marketing w Twojej firmie był skuteczny? Chętnie porozmawiamy o Twojej działalności, produktach bądź usługach, które oferujesz, a także o tym, jaki masz cel. 

Podczas rozmowy bezpłatnie przedstawimy Ci wstępną koncepcję na marketing w Twojej firmie. 

Jak przebiega rozmowa?

Na samym początku wypełniasz formularz kontaktowy i nasz specjalista kontaktuje się z Tobą na uzupełnione dane. Z reguły trwa to do 15 minut od wysłania wiadomości, w godzinach naszej pracy. Jeśli w danej chwili pasuje Ci termin rozmowy, to rozpoczynamy bezpłatną konsultację.

01.

Czy powinienem się jakoś przygotować do konsultacji?

Nie jest to krok, nad którym powinieneś spędzić dużo czasu. Dobrze, abyś miał pod ręką linki do Twoich mediów społecznościowych oraz strony internetowej. Zastanów się jedynie, na czym chciałbyś się skupić odnośnie do marketingu swojej firmy. Szczegółowe pytania będzie zadawał członek naszego zespołu.
Jeśli masz do nas jakieś pytanie, to nasz specjalista bardzo chętnie na nie odpowie!

02.

W jaki sposób odbywa się konsultacja?

Dzięki danym, które nam przekażesz w formularzu kontaktowym, oddzwonimy do Ciebie na numer, który w nim podasz. Jeśli natomiast specjalista uzna, że warto byłoby się połączyć poprzez komputer, aby móc np. udostępnić ekran to zostaniesz o tym poinformowany. Jeżeli wiesz, że będziesz chciał coś pokazać na swoim urządzeniu, to zaznacz to w mailu. Od razu skontaktujemy się za pomocą Google Meet.

03.

Czy podczas pierwszej rozmowy otrzymam koncepcję marketingową?

Nie, podczas pierwszej rozmowy nasz specjalista zbiera od Ciebie potrzebne informacje. Dysponujemy zespołem specjalistów w swoich dziedzinach marketingu i razem z zespołem konsultujemy indywidualnie Twój problem. Na drugim spotkaniu otrzymujesz od nas wstępną koncepcję również w ramach bezpłatnej rozmowy.

Preferujesz bezpośredni kontakt?