microsoft ads bing ads

Docieraj do klientów dzięki Microsoft Ads!

Zwiększaj popularność swojej firmy dzięki Microsoft Ads. Reklama w sieci wyszukiwania Microsoftu to sposób na docieranie do większej liczby klientów i skuteczne promowanie biznesu.

Stworzymy i zaplanujemy dla Ciebie efektywną kampanię reklamową Bing Ads, która pomoże Ci pozyskiwać więcej leadów i poprawi wyniki Twojej firmy. Z naszą pomocą wypromujesz swój biznes i zwiększysz sprzedaż!

microsoft ads bing ads

Co oferujemy w ramach usługi Microsoft Ads?

Ustawimy dla Ciebie różne rodzaje kampanii Microsoft Ads, dzięki którym skutecznie pozyskasz klientów. Podstawowym typem reklamy jest kampania w wyszukiwarce, która wyświetla się użytkownikom poszukującym konkretnych produktów i usług. Zaletą Bing Ads jest możliwość ustawienia reklam w wielu wyszukiwarkach, jak np. Bing, Yahoo czy DuckDuckGo. Ustawimy także kampanię w sieci reklamowej, czyli banery lub reklamy wideo pojawiające się na stronach partnerskich zrzeszonych w sieci Microsoftu.

W ramach oferowanej usługi ustawimy również kampanię produktową i Performance Max. Pierwsza z nich przedstawia reklamę produktu, składającą się ze zdjęcia, tytułu, ceny i nazwy sklepu, który go oferuje. Druga z wymienionych kampanii umożliwia reklamodawcom efektywnościowym dostęp do wszystkich zasobów reklamowych Microsoft Ads z poziomu jednej kampanii.

Przygotujemy także kampanię zasięgową, która pomoże budować świadomość marki i docierać do szerokiego grona odbiorców. Dzięki zaawansowanym możliwościom targetowania i różnorodnym formatom reklam ten rodzaj kampanii pomaga skutecznie zwiększać zasięgi i angażować odbiorców do działania.

Ustawienie kampanii w wielu wyszukiwarkach

youtube [#E16254]Created with Sketch.

Ustawienie kampanii zasięgowej

network_3 [#E16254]Created with Sketch.

Ustawienie kampanii w sieci reklamowej

Ustawienie kampanii produktowej

Ustawienie kampanii Performance Max

Ustawienie tagów konwersji i remarketingowych

Skuteczna promocja firmy z Microsoft Ads

Promuj swój biznes, wykorzystując kampanie reklamowe Bing Ads. Docieraj do większej liczby klientów i sprzedawaj więcej!

Kliknij poniższy przycisk i zyskaj skuteczną reklamę dla swojego biznesu!

Dlaczego warto reklamować firmę w Microsoft Ads?

Reklamowanie firmy w Bing Ads wiąże się z niższymi kosztami niż w przypadku Google Ads. Ma to związek z mniejszym udziałem w rynku, a co za tym idzie mniejszą konkurencją. Zaletą Microsoft Adwertising jest wysoka rentowność inwestycji (ROI) – jeśli kampania została poprawnie zoptymalizowana, niższy CPC przełoży się na wyższą rentowność kampanii reklamowej.

Innym powodem, dla którego warto zdecydować się na reklamę w Microsoft Ads, jest możliwość docierania do innych odbiorców niż w przypadku reklam w sieci Google. W przypadku Bing Ads częściej trafia się do starszych użytkowników mających wyższy dochód, co może być istotne w przypadku wielu rodzajów biznesów. Jest to szansa na znacznie bardziej wartościowy i jakościowy ruch oraz lepsze wyniki kampanii.

Microsoft Adwertising umożliwia reklamę w wielu wyszukiwarkach, takich jak Bing, Yahoo czy DuckDuckGo. Jest to więc dobra okazja dotarcia do szerszego grona osób korzystających z różnych wyszukiwarek internetowych. Reklama w Microsoft Ads może być świetnym uzupełnieniem dla Google Ads. Firmy, które osiągnęły już sufit w Google, mają możliwość dotarcia do większego grona odbiorców i jeszcze skuteczniejszego budowania świadomości marki. 

chart-line-up

Reklamy w wielu wyszukiwarkach

Wysoka rentowność inwestycji (ROI)

Docieranie do starszych odbiorców

Niższe koszta kampanii reklamowych

Mniejsza konkurencja

Budowanie świadomości marki

Zobacz, jak wygląda proces Tworzenia kampanii Microsoft Ads

Jak wygląda proces przygotowywania i tworzenia kampanii reklamowych Bing Ads? Poniższa grafika przedstawia w przejrzysty sposób, jak krok po kroku wyglądają etapy naszej współpracy:

1.-Tworzenie-strategii-marketingowej-razem-z-klientem
2.-Tworzenie-lejka-sprzedażowego-opartego-o-sieć-reklamową-Google
3.-Tworzenie-kampanii-reklamowych

Ile kosztuje ustawienie kampanii Microsoft Ads?

Nasza praca opiera się na współpracy z przedsiębiorcami na różnym stopniu wielkości firmy. Współpracujemy z freelancerami, jak i firmami zatrudniającymi kilkadziesiąt osób. Podstawowa kampania na Bing Ads zaczyna się od kilkuset złotych budżetu reklamowego miesięcznie. Nasza współpraca zaczyna się od 599zł netto miesięcznie w ramach pakietu lokalsi starter w którym oprócz ustawienia kampanii reklamowej otrzymujesz gotowe grafiki, teksty oraz montaż filmów. 

Potrzebujesz pomocy z ustawieniem kampanii Microsoft Ads? Skontaktuj się!