Seesell o nas
Seesell o nas

DNA naszej firmy

Krzysztof Czarnecki i Tomasz Dominiak to założyciele agencji marketingowej SeeSell. Krzysiek wywodzi się ze sprzedaży i obsługi klienta. Tomek od 2017 roku zaczął swoje działania w kampaniach Google Ads (wtedy Adwords) i Facebook Ads. Połączenie tych dwóch odnóg spowodowało, że dziś możemy Ci zaoferować kompleksowy marketing dla Twojej firmy. Dbając o każdy detal w swojej firmie jesteśmy w stanie przekuć to na Twoją działalność, produkt, czy usługę, którą oferujesz.

Od 2020 roku połączyliśmy siły na rynku szkoleniowym, tworząc tym samym zespół specjalistów. Początkowo na własne potrzeby, stopniowo wychodząc z ofertą do szerszego grona. Dziś jesteśmy kompleksowym zewnętrznym działem marketingowym dla Twojej firmy. Dysponujemy zespołem specjalistów, którzy są biegli w swojej konkretnej dziedzinie. Wierzymy, że nie da się być “od wszystkiego”, więc każdy z naszych członków zespołu zna swoje miejsce w szeregu i wyspecjalizował się w konkretnej materii marketingu. 

Razem tworzymy spójną całość i pomożemy Ci budować silną i rozpoznawalną markę, która przemawia do współczesnego odbiorcy. Prowadzimy działania oparte na kreatywności i innowacyjności, które mają na celu rozwój firmy naszego klienta.

Więcej o naszej drodze biznesowej

W marketingu działamy od 2017 roku, a rok później zaczęliśmy prowadzić własną firmę. Od początku działamy w branży szkoleniowej, rozwijając swoją wiedzę i umiejętności. Prowadząc firmę, organizując i przeprowadzając szkolenia, zdobyliśmy bezcenną wiedzę i doświadczenie. Prowadzenie działań marketingowych pokazało nam, ile pracy należy włożyć w to, aby docierać do odbiorców i przekonać ich do współpracy. 

Sukcesy w branży szkoleniowej i skuteczne prowadzenie działań marketingowych skłoniły nas do podjęcia nowego wyzwania. Przekonaliśmy się, jak ważną funkcję w życiu firmy pełni skuteczny marketing. Z tego względu postanowiliśmy otworzyć agencję marketingową i wspierać innych w rozwijaniu biznesu. W obecnych konkurencyjnych czasach trzeba wyróżnić się czymś nieszablonowym, aby osiągnąć sukces. Naszym celem jest pomaganie firmom budować silną markę i docierać do klientów poprzez kreatywny marketing. Chcemy wykorzystać to, czego się nauczyliśmy i dzielić się zdobytą wiedzą. Nauczeni własnymi doświadczeniami chcemy wspierać innych w rozwoju. Prowadząc firmę, mamy do czynienia ze wszystkimi usługami, które oferujemy w naszej ofercie. Chcemy traktować naszych klientów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. 

Dlatego przykładamy szczególną uwagę do bycia rzetelnymi, terminowymi i zorientowanymi na potrzeby klienta. Sprawna i skuteczna komunikacja to również coś, co uważamy za fundament dobrej współpracy. Nie musisz martwić się tym, że nie odbierzemy od Ciebie telefonu lub odpowiemy Ci po tygodniach. Podchodzimy do naszych klientów indywidualnie i dokładamy starań, aby komunikacja z nami była przyjemna i bieżąca. Wychodzimy z założenia, że to czyny się liczą, a nie słowa. Moglibyśmy tutaj napisać wiele banałów i złożyć wiele obietnic. Ważne jest jednak to, co jesteśmy w stanie realnie dla Ciebie zrobić. Przekonaj się, że warto na nas postawić!

Buduj świadomość marki i zdobywaj klientów razem z nami

Dlaczego warto nam zaufać?

Przede wszystkim stawiamy zadowolenie naszych klientów na pierwszym miejscu. Dostosowujemy naszą ofertę indywidualnie do oczekiwań i potrzeb klienta. Cechuje nas elastyczność i zaangażowanie. Stawiamy na rozmowę i partnerstwo w naszej współpracy. Słuchamy klienta i realizujemy zadania zgodnie z jego potrzebami. Służymy także radą i proponujemy rozwiązania, jeśli klient tego potrzebuje. Nasz klient ma czuć, że z naszą pomocą osiągnie rezultaty, jakich oczekuje.

„Im więcej wiesz, tym mniej wiesz”. Dokładnie z takim podejściem podchodzimy do naszych działań. Nieustannie staramy się rozwijać i zwiększać swoje umiejętności. Stawiamy przy tym na autentyczność i uczciwość. Nasi klienci mogą być pewni, że nie będziemy „obiecywać gruszek na wierzbie”. Szanujemy naszych klientów i uczciwie przedstawiamy sprawę. Jeżeli nie jesteśmy w stanie czegoś zrobić, mówimy o tym wprost. Nie chowamy jednak głowy w piasek  i stawiamy czoła wyzwaniom, jeśli jest to możliwe, proponujemy klientowi inne rozwiązania, które możemy wdrożyć.

Chcemy być wsparciem dla naszych klientów. Z tego względu mogą oni liczyć na otwartość i zaangażowanie z naszej strony. Przykładamy dużą wagę do jakości komunikacji między nami a klientem. Staramy się być dostępni i na bieżąco pomagać naszym klientom. Dzięki dobrej komunikacji współpraca jest płynna i nie ma problemów z terminowością. Ponadto klienci czują, że w każdej chwili mogą liczyć na wsparcie i pomoc z naszej strony.

Na końcu liczy się efekt i wyniki, jednak droga do celu jest dla nas niemniej ważna. Chcemy, aby klienci, którzy nam zaufają, czuli się dobrze w tej współpracy od początku do końca. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i jesteśmy wierni naszym wartościom. Profesjonalizm i sumienność to cechy, które nas charakteryzują.

Sukces naszych klientów jest także naszym sukcesem. Z pełnym zaangażowaniem i rzetelnością pomagamy budować silną markę i skutecznie pozyskiwać klientów.

Jeśli chcesz podjąć współpracę z osobami, które w przejrzysty i profesjonalny sposób pomogą Ci z marketingiem, czekamy na wiadomość od Ciebie!

Co nas charakteryzuje

Zadowolenie naszego klienta jest dla nas priorytetem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

talk-bubbles-line

Stawiamy na rozmowę i partnerstwo we współpracy

Jesteśmy w stałym kontakcie - zawsze odbieramy telefon

Charakteryzuje nas autentyczność i uczciwość

Jesteśmy konsekwentni i wierni swoim wartościom

Zadowolenie naszego klienta jest dla nas priorytetem

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

talk-bubbles-line

Stawiamy na rozmowę i partnerstwo we współpracy

Jesteśmy w stałym kontakcie - zawsze odbieramy telefon

Charakteryzuje nas autentyczność i uczciwość

Jesteśmy konsekwentni i wierni swoim wartościom

Biznes na przyjaźni

Pewnie nieraz słyszałeś, żeby nie robić biznesów z przyjacielem. Finalnie zostaniesz bez wspólnika i przyjaciela. Nie w naszym przypadku. Znamy się więcej, niż pół życia i można szczerze powiedzieć, że wspólny biznes wzmocnił naszą przyjaźń. Pomimo wzlotów i upadków wciąż wspólnie rozwijamy naszą firmę. Wychodzimy z założenia, że biznes to nie tylko pieniądze i kolejna wystawiona faktura. To relacje między nami – przedsiębiorcami. Pieniądze są wypadkową relacji, które tworzymy z naszymi partnerami biznesowymi. Między innymi dlatego doświadczysz u nas ludzkie i przyjacielskie podejście. 

Seesell o nas
Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz