Prospecting– aktywne pozyskiwanie klientów

Znajdujemy i selekcjonujemy osoby oraz firmy, które mogą być zainteresowane Twoim produktem lub usługą. Jeśli osobą decyzyjną w Twojej grupie docelowej są właściciele firm, Prezesi Zarządu lub inne wysokie stanowiska, to prospecting marketing jest dla Ciebie. 

Dobry prospecting to taki, który jest zaplanowany krok po kroku, odpowiednio wdrożony, a komunikat jest przekazany do odpowiedniej osoby.

Co oferujemy w zakresie usług z prospectingu?

Wyselekcjonujemy dla Ciebie odpowiednią grupę docelową, która potencjalnie może być zainteresowana Twoim produktem lub usługą. Zaprogramujemy dla Ciebie całą kampanię cold mailową, składającą się z trzech maili, przypadającą na każdego potencjalnego klienta. Sprawdzimy Twoją domenę, czy jest gotowa na wysyłkę większej liczby maili, a także czy Twoje wiadomości nie trafiają do spamu. 

Wiadomości mailowe będą zaprogramowane tak, aby przekazać, jak największą wartość Twojemu odbiorcy. Nie korzystamy z gotowej bazy, tylko sami znajdujemy kontakty do trudno dostępnych stanowisk. W ramach kampanii prospectingowej otrzymasz od nas ciąg zaplanowanych zdarzeń oraz technik i metod, aby projekt był sukcesem. Dostaniesz od nas odpowiednio dobraną treść każdej z trzech wiadomości, zaprojektujemy tytuł maila, a nawet dobierzemy dni i godziny wysyłki wiadomości.

W zależności od Twoich potrzeb może zostać wysłane nawet do 500 maili tygodniowo do Twoich potencjalnych klientów.

Selekcjonujemy kontakty

Dobieramy temat maila

Dobieramy czas wysyłki maili

Ustawiamy sekwencję działań

Projektujemy treść maili

Raportujemy rezultaty

Pozyskaj nowych klientów dzięki prospectingowi

Chcesz zdobyć nowe kontakty, do których dotychczas było Ci ciężko dotrzeć?

Kliknij poniższy przycisk i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci pozyskać nowych klientów dzięki procpectingowi!

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę w zakresie prospectingu?

Skutecznie prowadzony prospecting pomoże Ci pozyskiwać klientów, do których do tej pory myślałeś, że nie da się dotrzeć. Dzięki zaprogramowanej odpowiedniej sekwencji działań, czy etapom, w jakich ma przebiegać kampania, możesz pozyskać nowych klientów bez wydawania pieniędzy na reklamę płatną. 

Tworzone przez nas kampanie prospectingowe (cold maile) są odpowiednio wdrożone, dzięki czemu skuteczność tych działań jest znacznie wyższa. Pomagamy wyselekcjonować odpowiednią grupę kontaktów i sprawdzamy, czy Twoja poczta jest przystosowana do wysyłki takiej ilości maili.

Co równie ważne, wykorzystując odpowiednie narzędzia, weryfikujemy, czy wiadomości, które wysyłasz ze swojej poczty, trafiają do głównej skrzynki odbiorczej, a nie do spamu. 

Efektywne pozyskiwanie nowych klientów B2B

Indywidualny content wiadomości

Zaplanowany proces

Analiza i optymalizacja kampanii

Weryfikacja techniczna Twojej poczty mailowej

Przygotowana sekwencja wiadomości

Zobacz jak wygląda proces Prospectingu

Dzięki odpowiedniej treści przekazu, która trafia do odpowiednich osób, pomożemy Ci pozyskać wartościowe kontakty, którym możesz sprzedać swój produkt bądź usługę.

Jak tworzymy prospecting dla naszych klientów?

Prospecting-ZAPROJEKTOWANIE-GRUPY-DOCELOWEJ
prospecting - sprawdzenie-poczty-klienta-pod-katem-technicznym
prospecting - realizacja-wysylki-maili-w-skali-tygodniamiesiaca

Prospecting– ile kosztuje usługa aktywnego poszukiwania leadów?

Nasza praca opiera się na współpracy z przedsiębiorcami na różnym stopniu wielkości firmy. Współpracujemy zarówno z freelancerami, jak i firmami zatrudniającymi kilkadziesiąt osób. Jeśli Twój produkt bądź usługa trafia do różnych grup docelowych np. Prezesów firmy produkcyjnej i właścicieli warsztatów samochodowych, to treść  i cały proces musi być oddzielnie wdrożony. Dlatego też kampania prospectingowa rozpoczyna się od 2100 zł netto miesięcznie. Jeśli chcesz poznać koszty zrealizowania prospectingu dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami poprzez bezpłatną konsultację. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie działania!

Potrzebujesz pozyskać nowych klientów?Skontaktuj się!