Skuteczne prowadzenie social mediów

Kontakt z klientem jest bardzo ważny na każdym etapie procesu sprzedaży. Nie ważne czy Twój odbiorca już coś od Ciebie kupił, czy dopiero przymierza się do zakupu. Musisz o każdego dbać z należytą starannością. Powierz nam prowadzenie social mediów, a my zadbamy o dobry kontakt z Twoimi klientami.

Pomagamy prowadzić media społecznościowe w taki sposób, aby skutecznie budowały Twoje dobre relacje z klientami. Regularnie zamieszczane, wartościowe treści pozwalają zwiększać zaufanie klientów do Twojej firmy. Pozytywny wizerunek i dobre relacje z klientami to podstawa w prowadzeniu biznesu i skutecznej sprzedaży.

Jak pomożemy Ci w prowadzeniu social mediów?

Przygotujemy dla Ciebie plan publikacji na Twoje media społecznościowe dopasowany do preferowanego sposobu kontaktu z klientami. Możemy przygotować treści zarówno w formie pisemnej, jak i krótkich materiałów video.

Plan publikacji treści otrzymujesz od nas z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. Wszelkie tematy, które będą poruszane w publikowanych postach, zostaną omówione i skonsultowane z Tobą. Oddelegujemy osobę odpowiedzialną za przygotowanie contentu, która będzie z Tobą w stałym kontakcie. Będziesz mieć możliwość konsultowania treści i przekazywania swoich uwag. Możesz oczywiście liczyć również na porady i wskazówki, aby publikowane posty, jak najlepiej trafiały do Twoich odbiorców.

Wszystkie materiały, które otrzymasz, będą w formie gotowej do publikacji na mediach społecznościowych. Jeżeli chcesz, żeby publikacja również była po naszej stronie, to oczywiście możemy się tym zająć. To od Ciebie zależy, w jakim zakresie prowadzimy social media Twojej firmy.

Analiza treści konkurencji

Regularna publikacja

Przygotowanie gotowych materiałów

Kontakt ze specjalistą

content / 39 - content, tag, add icon

Treści dopasowane do grupy odbiorców

Plan publikacji z wyprzedzeniem

strategyCreated with Sketch.

Analiza treści konkurencji

Regularna publikacja

Gotowe materiały

Kontakt ze specjalistą

Treści dopasowane do grupy odbiorców

Plan publikacji z wyprzedzeniem

Wnieś swoje social media na wyższy poziom

Chcesz skutecznie budować dobre relacje ze swoimi odbiorcami? Powierz nam prowadzenie social mediów, a my Ci w tym pomożemy!

Kliknij przycisk poniżej i zyskaj regularnie publikowane, wartościowe treści na swoich mediach społecznościowych!

Dlaczego warto z nami współpracować?

Marketing to zbiór wielu działań, które muszą ze sobą współgrać, aby Twoja firma mogła się rozwijać. Prowadzenie mediów społecznościowych wymaga regularności i kontaktu z Twoją publiką. Plan publikacji, który dla Ciebie przygotujemy, będzie przemyślany i dostosowany do Twojej grupy docelowej. Co ważne, plan będzie obejmował regularnie publikowane posty, które dostarczą Twoim odbiorcom wartościowej wiedzy. 

Skuteczne prowadzenie social mediów łączy ze sobą pracę kilku specjalistów. Naszym atutem jest to, że posiadamy zespół, w którym każdy zna się na swojej pracy. Content creator opracowuje scenariusz, a copywriter dokonuje modyfikacji, dzięki którym treści są spójne i dostosowane zarówno do odbiorcy, jak i wymogów SEO. Kluczowym elementem postów, który przyciąga uwagę, jest grafika. Nasz specjalista przygotuje atrakcyjne i profesjonalne grafiki reklamowe, które zaciekawią Twoich odbiorców. Jeśli zdecydujesz się na publikacje w formie video, wówczas nasz montażysta przygotuje odpowiednie filmy reklamowe.

Nasz zaangażowany zespół specjalistów, znający się na swojej profesji, łącząc siły, zapewni Ci kompleksową obsługę mediów społecznościowych na najwyższym poziomie.

Zespół specjalistów

Połączone działania marketingowe

Pełna transparentność

Dostosowany format publikacji

Kompleksowe prowadzenie social mediów

Dostosowane treści do grupy odbiorców

Zespół specjalistów

Połączone działania marketingowe

Pełna transparentność

Dostosowany format publikacji

Kompetentny zespół

Dostosowane treści do grupy odbiorców

Zobacz, jak wygląda proces prowadzenia social mediów

Dobrze, a przede wszystkim ciekawie prowadzone media społecznościowe zacieśniają Twoje relacje z klientami. W zależności od tego, w jakiej branży pracujesz i kto jest Twoim klientem docelowym, trzeba odpowiednio dobrać sposób i format komunikacji. Dobry kontakt z klientem to prosta droga do sukcesu Twojej firmy.

Przy pierwszej rozmowie ustalamy szczegóły dotyczące Twojej marki i wizji na prowadzenie kanałów społecznościowych. Na podstawie informacji, które od Ciebie uzyskamy, dobieramy medium i sposób komunikacji. Treści publikowane na Twoich kanałach są dopasowane nie tylko do odbiorców, ale co równie ważne do Twoich wartości.

Prowadzenie social mediów. Proces, rozmowa z klientem
Prowadzenie social mediów. Proces, częstotliwość i styl prowadzenia mediów
Prowadzenie social mediów. Proces, przygotowanie materiału próbnego
Prowadzenie social mediów. Proces, realizacja materiałów

Ile kosztuje prowadzenie social mediów?

Jak to w biznesie – to zależy. Współpracujemy z małymi klientami, którzy publikują treści 2 razy w tygodniu oraz takimi, którzy publikują materiały nawet kilka razy dziennie. Cena uzależniona jest od częstotliwości i formatu publikacji, jaki chcesz zastosować na swoich mediach społecznościowych. Wszystko to wpływa na naszą pracę i ilość obowiązków, które nam powierzysz. W związku z tym przedział cenowy to od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych miesięcznie.

Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz