[smartslider3 slider=”2″]

seesell

Marketing, grafika, filmy, copywriting

Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie marketingu Twojej firmy. Głównym celem jest zadowolenie klientów z efektów naszej pracy. Gwarantujemy profesjonalizm, zaangażowanie oraz dostosowanie działań do oczekiwań klienta. W naszej ofercie znajdziesz takie usługi jak copywriting, tworzenie grafik reklamowych, ustawianie płatnych kampanii reklamowych, montowanie filmów oraz pozycjonowanie wizytówki Google.

Płatne REKLAMY

Kampanie reklamowe Facebook Ads, TikTok Ads, Google Ads

Ustawimy płatne kampanie reklamowe dla Twojego biznesu. Stworzymy kampanie, dzięki którym skutecznie zareklamujesz swoją ofertę na Facebooku, Instagramie, TikToku czy całej sieci reklamowej Google.

Efektywna reklama na kilku różnych kanałach to świetny sposób na dotarcie do dużego grona odbiorców. Reklamy trafiające do wielu osób to większa szansa na pozyskanie klientów i zbudowanie z nimi relacji.

COPYWRITING

Teksty i opisy dla Twojego biznesu

Stworzymy wartościowe treści i opisy dopasowane do Twojego biznesu. Dzięki temu poprawisz widoczność swojej firmy w sieci.

Pomożemy Ci w atrakcyjny sposób prezentować produkty i usługi, które oferujesz. Przygotujemy dla Ciebie profesjonalne opisy Twoich produktów i usług. Napiszemy dla Ciebie artykuły na bloga i social media, które przyciągną i zaangażują odbiorców do interakcji. Ponadto wymyślimy ciekawe hasła reklamowe, które pomogą w budowaniu świadomości marki i pozytywnego wizerunku.

Usługi Graficzne

Banery, grafiki reklamowe

Stworzymy ciekawe i przyciągające wzrok banery oraz grafiki reklamowe. Dzięki temu zwrócisz uwagę odbiorców i zachęcisz ich do sprawdzenia Twojej oferty.

Ponadto przygotujemy profesjonalne grafiki na social media dopasowane do wymogów każdego z mediów społecznościowych. Zrobimy dla Ciebie grafiki produktowe, które w atrakcyjny sposób przedstawią Twoje produkty. Stworzymy także grafiki na bloga firmowego i przeprowadzimy obróbkę zdjęć.

FILMY reklamowe

Montujemy profesjonalne filmy reklamowe

Video marketing to najbardziej atrakcyjna i angażująca forma reklamy dla odbiorców. Przyciągaj klientów kreatywnymi reklamami w formie video.

Stworzymy dla Ciebie profesjonalne filmy reklamowe typu rolki. Zajmiemy się montażem, cięciem materiału, poprawą kolorów oraz dodawaniem efektów i napisów. Przygotujemy atrakcyjne reklamy video, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Zdobywaj klientów dla swojego biznesu dzięki kreatywnym filmom na Twoich social mediach!

Pozycjonowanie

Wizytówka Google

Dokonamy analizy Twojej wizytówki Google i zoptymalizujemy jej działanie. Jeśli nie posiadasz wizytówki, utworzymy ją dla Ciebie i ustawimy, tak aby była spójna ze stroną internetową.

Zajmiemy się profesjonalnym pozycjonowaniem Twojej wizytówki Google. Dokonamy niezbędnej analizy słów kluczowych dopasowanych do Twojej branży i wybierzemy te, dzięki którym będziesz miał lepszą pozycję w wyszukiwaniach. Zoptymalizujemy wizytówkę i poprawimy Twoją widoczność w Internecie. Dzięki temu zwiększysz szansę na pozyskiwanie klientów i budowanie świadomości marki.

Opinie

Nasi Klienci polecają SEESELL

Joanna Konopka
Joanna Konopka
2023-10-31
Polecam współpracę z Panem Krzysztofem- tworzył dla mnie rolki/ metarialy na Instagram. Zaangażowanie i ogromna wiedza, dodatkowo bardzo dobry/szybki kontakt. Na pewno jeszcze wielokrotnie skorzystam z usług firmy i jestem pewna że się nie zawiodę:)
Paulina Janiak
Paulina Janiak
2023-10-27
Fachowa i merytoryczna współpraca. Konsultacje marketingowe jak najbardziej na +. Dostałam konkretną dawkę wiedzy od czego zacząć. Krok po kroku zostałam poprowadzona. Treści "twórcze" były autoryzowane przeze mnie. Z czystym sumieniem polecam!
Bryan Dezina
Bryan Dezina
2023-10-27
Korzystałem z konsultacji z zakresu montażu, wszystko sprawnie i szybko wytłumaczone, polecam, bardzo profesjonalne podejście
Klaudia Puchalska
Klaudia Puchalska
2023-10-26
Świetna i fachowa pomoc. Chłopaki mają ogromną wiedzę na temat reklam i strategii marketingowych . Dostałam szybko świetne i konkretne wskazówki, które odrazu poskutkowały 🙂 bardzo polecam !

Kontakt

Odezwij się do nas wypełniając formularz kontaktowy

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza. Wypełnij dane osobowe i wybierz ofertę, która Cię interesuje. Określ swój budżet i sprecyzuj nam w wiadomości, czego od nas oczekujesz. Udzielimy odpowiedzi najszybciej jak to możliwe.

[contact-form-7 id=”e194b1f” title=”Formularz 1″]