Profesjonalna edycja i montaż filmów

Oferujemy profesjonalny montaż filmów. Pomożemy Ci stworzyć ciekawe filmy reklamowe dla Twojego biznesu. Video marketing to najbardziej przyciągająca forma reklamy dla odbiorców. Atrakcyjne filmy przykuwają uwagę i angażują odbiorców do działania. Tworzymy filmy reklamowe, dzięki którym zainteresujesz innych swoją ofertą.

Oferujemy montowanie filmów, które efektywnie i atrakcyjnie zareklamują Twoje produkty. Montaż filmów typu rolki pozwala na stworzenie ciekawej reklamy, która zainteresuje i przyciągnie odbiorców. Zdobywaj klientów dla swojego biznesu dzięki atrakcyjnej reklamie video!

Co oferujemy w zakresie usługi
montażu filmów?

Robimy profesjonalny montaż filmów. Potniemy otrzymany od Ciebie materiał, poprawimy nasycenie kolorów, dodamy efekty przejścia oraz dźwięku, a także dodamy napisy do filmu. Dodawanie efektów do filmu sprawia, że video jest bardziej dynamiczne i atrakcyjne dla odbiorcy. Tworzymy efekty i animacje dostosowane do profilu Twojej firmy.

W zakres usługi wchodzi wysłanie skonwertowanych plików po uprzedniej autoryzacji oraz jednorazowa poprawka wskazanych przez Ciebie błędów. Zmontujemy filmy typu rolki, które skutecznie przyciągają uwagę odbiorców. Tworzymy filmy reklamowe, które w ciekawy i atrakcyjny sposób przedstawiają Twoje produkty.

Pocięcie materiału video

Poprawa jakości kolorów

Dodawanie napisów, efektów przejścia i dźwiękowych do filmu

Wysłanie skonwertowanych plików

Jednorazowa poprawka według wytycznych klienta

Montowanie filmów typu rolki

Montaż filmów. Animowana grafika, mężczyzna ogląda video

Twórz atrakcyjny video marketing razem z nami

Chcesz w ciekawy sposób reklamować swoje produkty? Potrzebujesz pomocy przy montażu filmów reklamowych?

Kliknij niżej i odezwij się do nas!

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

Video marketing to najbardziej atrakcyjna forma reklamy produktów i usług. Przyciąga uwagę odbiorców i angażuje ich. Jest to również świetna forma reklamy, dzięki której możesz zwiększyć wiarygodność siebie i swojej firmy. Ludzie, widząc drugiego człowieka za ekranem, łatwiej się z Tobą utożsamiają. Reklama video pozwala znacznie ciekawiej zaprezentować produkt  i jego zalety.

Dodawanie napisów do filmu, efektów dźwiękowych czy interesujących animacji to tylko kilka z pozytywów takiej formy reklamy. Zaletami tworzenia rolek jest docieranie do osób, które dotychczas Cię nie obserwowały oraz możliwość udostępniania jednego filmu na 4 różnych kanałach (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube shorts). Jeśli montowanie filmów jest dla Ciebie za trudne lub po prostu nie masz czasu, to zaufaj nam i pozwól stworzyć dla Ciebie atrakcyjny video marketing.

Tworzenie atrakcyjnych i angażujących treści

Docieranie do osób, które Cię nie obserwują

Zwiększenie wiarygodności swojej firmy

Udostępnianie jednego filmu na czterech różnych kanałach

Ciekawe prezentowanie produktu lub usługi

Wzrost organicznego ruchu na danym kanale

Zobacz, jak wygląda proces
montażu filmów

Tworzenie video marketingu to świetny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów. Wymaga to jednak umiejętności montowania filmów, dodawania efektów oraz kreatywności. Poznaj etapy współpracy z nami:

Montaż filmów, rozmowa z klientem
Montaż filmów, kompletowanie plików
Montaż filmów tworzenie wstępnej propozycji dla klienta
4.-Wysłanie-klientowi-pierwotnej-wersji-do-autoryzacji

Montaż filmów - ile kosztuje usługa?

Nasza praca opiera się na współpracy z przedsiębiorcami na różnym stopniu wielkości firmy. Współpracujemy z freelancerami, jak i firmami zatrudniającymi kilkadziesiąt osób. Cena poszczególnego filmu zależy od wielu czynników, takich jak długość materiałów, styl, w jakim ma być zrealizowany montaż. Ceny rozpoczynają się od 100 zł netto/video. Jeśli chcesz poznać koszty zrealizowania video marketingu dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami poprzez bezpłatną konsultację.

Potrzebujesz pomocy z montażem filmów? Skontaktuj się!