Grafika animowana do artykułu z wizytówką

Pozycjonowanie wizytówki Google

Powierz nam pozycjonowanie wizytówki. Przeanalizujemy wizytówkę Google Twojej firmy lub utworzymy nową, jeśli jej nie posiadasz. Wprowadzimy ustawienia do wizytówki tak, aby była ona spójna z Twoją stroną internetową. Zajmiemy się również dodawaniem produktów i wpisów.

Dzięki ustawieniu i optymalizacji wizytówki Google będziesz lepiej widoczny w sieci i poprawisz swoją pozycję w lokalnych wyszukiwaniach.

Grafika animowana do artykułu z wizytówką

Co oferujemy w zakresie usługi pozycjonowania wizytówki Google?

Przede wszystkim dokonujemy analizy Twojej wizytówki Google lub tworzymy ją dla Ciebie. Wprowadzamy ustawienia do wizytówki po to, żeby była spójna z Twoją stroną internetową. Dokonujemy także analizy słów kluczowych odpowiednich dla Twojej branży.

Będziemy pozycjonować około 10 fraz kluczowych, dodawać produkty oraz wpisy. Przeprowadzimy analizę danych i dokonamy optymalizacji w celu jak najlepszego pozycjonowania wizytówki. Co miesiąc przedstawimy Ci raport wyników naszych działań.

Analiza posiadanej wizytówki lub utworzenie nowej

Settings

Ustawienie wizytówki spójnie ze stroną internetową

Pozycjonowanie wizytówki Google

Pozycjonowanie ok. 10 fraz kluczowych

Analiza słów kluczowych dla Twojej branży

Analiza, optymalizacja i raportowanie działań

grafika animowana przedstawia rakietę

Zadbaj o wysoką pozycję swojej wizytówki Google

Chcesz poprawić swoją widoczność w sieci? Potrzebujesz profesjonalnej wizytówki Google?

Napisz do nas!

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę?

W przypadku biznesu lokalnego jak np. zakład fryzjerski, salon kosmetyczny czy restauracja bardzo dobrze sprawdza się pozycjonowanie wizytówki Google. Dla wizytówki Google kluczowe jest to, żeby w okolicach siedziby firmy być na wysokiej pozycji po wpisaniu słów kluczowych. Dobrze jest być na pierwszych trzech pozycjach, dzięki temu znacząco zwiększamy szanse na pozyskiwanie leadów.

Wysoka pozycja wizytówki pomaga zdobywać większą ilość klientów lokalnym firmom, a co za tym idzie, zwiększa to sprzedaż produktów i usług. Ponadto pozycjonowanie wizytówki może korzystnie wpływać na widoczność Twojej strony internetowej w sieci. Przeprowadzenie analizy słów kluczowych i wybranie najlepszych z nich sprawia, że jesteśmy w stanie skutecznie pozycjonować Twoją wizytówkę. Dzięki analizie przeprowadzanych działań jesteśmy w stanie optymalizować i poprawiać efekty pozycjonowania. Co miesiąc otrzymasz od nas raport wyników prowadzonych czynności, dzięki czemu będziesz widział efekty naszej pracy.

Wyższa pozycja wizytówki w lokalnych wyszukiwaniach

Zwiększenie sprzedaży produktów i usług

Lepsza widoczność strony w sieci

Skuteczne pozycjonowanie wizytówki Google

Pozyskiwanie nowych leadów

report-text

Otrzymywanie miesięcznych raportów prowadzonych działań

Zobacz, jak wygląda proces pozycjonowania wizytówki

Pozycjonowanie wizytówki Google to szansa dla lokalnego biznesu na zdobywanie klientów i poprawę wyników sprzedażowych. Dzięki pozycjonowaniu w oparciu o właściwe słowa kluczowe Twoja wizytówka będzie bardziej widoczna dla klientów. Proces współpracy z nami jest bardzo prosty i przejrzysty:

Pozycjonowanie wizytówki, analiza dotychczasowej wizytówki
Pozycjonowanie wizytówki, ustawienia
Pozycjonowanie wizytówki, analiza słów kluczowych
4.-Rozpoczęcie-procesu-pozycjonowania
5.-Analiza-i-optymalizacja-działań

Ile kosztuje pozycjonowanie wizytówki?

Wizytówka Google doskonale sprawdza się w biznesach lokalnych. Jako SeeSell współpracujemy z firmami jednoosobowymi jak i przedsiębiorcami zatrudniającymi kilkadziesiąt osób. Podstawowa współpraca pozycjonowania wizytówki rozpoczyna się od kwoty 650 zł netto/miesięcznie. Jeśli chcesz poznać koszty zrealizowania pozycjonowania wizytówki dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami poprzez bezpłatną konsultację.

Potrzebujesz pomocy z pozycjonowaniem wizytówki?Skontaktuj się!