Analityka internetowa - pomiar, analiza, optymalizacja danych

Każda skuteczna kampania reklamowa wymaga odpowiedniej analizy danych. To na jej podstawie marketingowiec jest w stanie wyciągnąć odpowiednie wnioski i zoptymalizować reklamę, ofertę czy stronę internetową, aby finalnie doprowadzić do sukcesu działań marketingowych.

Podczas tworzenia dla Ciebie strony internetowej lub kampanii reklamowych, dokonujemy wnikliwej analizy danych, wyciągamy wnioski i poprawiamy Twoje reklamy. Wszystko po to, aby marketing był jak najskuteczniejszy.

Co oferujemy w zakresie usług z analityki internetowej?

Dobierzemy i wdrożymy odpowiednie narzędzia, dzięki którym będziemy mogli analizować zachowania klientów np. na Twojej stronie internetowej. Oprócz tego analizujemy wszystkie działania związane z kampaniami płatnymi w Google oraz Meta. Dzięki odpowiedniej analizie jesteśmy w stanie dopasować działania reklamowe do Twojej grupy docelowej i branży, w której działasz.

Stworzymy dostosowany plan marketingowy na podstawie wniosków z analizy danych i sukcesywnie wdrożymy go w Twoim biznesie. Przygotujemy alternatywne działania i wprowadzimy niezbędne poprawki, tak aby prowadzony marketing przynosił, jak najwięcej korzyści. Dokładna analiza i znajomość swoich odbiorców to podstawa prowadzenia działań marketingowych. Dzięki nam Twój marketing będzie idealnie dostosowany do klientów i pomoże Ci zwiększyć sprzedaż.

Settings

Dobór odpowiednich narzędzi

Wdrożenie narzędzi

Analiza danych

Wyciąganie odpowiednich wniosków

Przygotowanie alternatywnych działań na podstawie danych

Optymalizacja i wdrożenie działań

strategyCreated with Sketch.

Dobór odpowiednich narzędzi

Wdrożenie narzędzi

Analiza danych

Wyciąganie wniosków

Przygotowanie alternatywnych działań na podstawie danych

Optymalizacja i wdrożenie działań

Twórz najlepsze reklamy dzięki analizie danych

Chcesz, aby Twoje działania marketingowe były skuteczne?

Twórz reklamy dopasowane do Twoich klientów i sprzedawaj więcej. Kliknij poniższy przycisk i popraw swój marketing, dzięki analityce internetowej.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Skuteczne kampanie reklamowe doprowadzają do wzrostu sprzedaży Twoich produktów lub usług. Aby reklama była efektywna, trzeba przyjąć na początku jakieś założenie, co do kreacji marketingowej oraz grupy docelowej. Dalsze działania są uzależnione od poprawnej analizy danych. Z pomocą przychodzi analityka internetowa, która zwiększy konwersję w Twoim biznesie.

Zrozumienie klientów i ich potrzeb jest kluczowe w rozwoju Twojej firmy. Pomożemy Ci w analizie kampanii reklamowych. Wprowadzimy niezbędne zmiany i usprawnienia oraz przygotujemy dla Ciebie odpowiednie działania alternatywne, które przyczynią się do wzrostu Twojej sprzedaży. 

Skuteczne pozyskiwanie klientów

Przygotowanie alternatywnych działań

Lepsze zrozumienie swoich klientów

Optymalizacja marketingowa

ComputerCreated with Sketch.

Wdrożenie narzędzi analitycznych

Dopasowane treści i kreacje marketingowe

Skuteczne pozyskiwanie klientów

Przygotowanie alternatywnych działań

Lepsze zrozumienie swoich klientów

Optymalizacja marketingowa

Wdrożenie narzędzi analitycznych

Dopasowane treści i kreacje marketingowe

Zobacz, jak wygląda proces analityki internetowej

Dostosowanie odpowiednich reklam, które zainteresują i przyciągną klientów wymaga odpowiedniej analizy danych i wykorzystania właściwych narzędzi. Bez tego marketing jest trochę, jak chodzenie z opaską na oczach. Analityka internetowa pozwala “zdjąć tę opaskę” i dostrzec właściwą drogę, którą należy podążać.

Zobacz, jak realizujemy analizę danych dla naszych klientów.

Analityka internetowa. Proces, rozmowa z klientem
Analityka internetowa. Proces, wyciągnięcie wniosków i przygotowanie alternatywnego planu
Analityka internetowa. Proces, optymalizacja działań marketingowych

Analityka internetowa – ile kosztuje usługa analizy danych?

W naszej pracy współpracujemy z przedsiębiorcami posiadającymi firmy różnej wielkości. Czasem są to freelancerzy, a czasem firmy, które zatrudniają nawet kilkadziesiąt osób. Istnieją różne sposoby zastosowania analityki internetowej, takie jak analiza strony internetowej, analiza kampanii reklamowej w Google, platformie Meta czy na TikToku.

Cena jest uzależniona od zapotrzebowania na daną usługę u klienta, a  także zakresu naszej pracy na poszczególnym kanale reklamowym lub sprzedażowym. Jeśli chcesz poznać koszty zrealizowania analityki internetowej dla Twojej firmy, skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną konsultację.

Skontaktuj się z nami, wypełniając formularz